Opieka nad realizacją instalacji

Opieka nad realizacją instalacji

4 999,00

Opis

Inwestorom oczekującym stałej pomocy ze strony projektanta oferujemy Opiekę SmartHome Ready®. Jest to usługa dostępna wyłącznie dla klientów SmartHome Ready®, którzy zakupili kurs lub projekt.

Na co może liczyć Inwestor decydując się na Opiekę SmartHome Ready®? Jest to przede wszystkim stała kontrola postępów prac wykonawców instalacji. Dedykowany realizacji projektant pozostaje w stałym kontakcie z wykonawcami i nadzoruje ich poczynania, przekazując Inwestorowi sprawozdania.

Po zakończeniu robót instalatorskich projektant wykonuje audyt zrealizowanych przez wykonawcę prac i je opiniuje. Tego typu opinia niezależnego eksperta może pomóc Inwestorowi w negocjacjach z wykonawcą, lub realizacji roszczeń czy odszkodowań. W ramach audytu sprawdzana jest między innymi zgodność i kompletność wykonanego okablowania. By uzyskać absolutną pewność co do jakości przewodów oraz ich położenia wykonywane są tzw. pomiary ciągłości przewodów oraz izolacji – również te prace zostaną wykonane na inwestycji w ramach pakietu Opieka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Opieka nad realizacją instalacji”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *