Projekt indywidualny instalacji elektrycznych

Projekt indywidualny instalacji elektrycznych

3 700,00

SKU: Przedmiotem sprzedaży jest bezterminowa licencja na użytek własny nabywcy ww. utworów. Podstawa preferencyjnej stawki VAT: licencje udzielane przez twórców wg zał. 3 do Ustawy. Kategoria:

Opis


Zapisz się na darmowy poradnik

Zaprojektujemy dla Ciebie najlepszą możliwą wersję instalacji w domu. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w najnowocześniejszych instalacjach (systemy Inteligentnego Domu, audio/video, alarm, monitoring, zdalne sterowanie), więc inwestor może mieć pewność jakości zastosowanych rozwiązań, nawet jeśli instalacje będzie układał niedoświadczony wykonawca.

info1_1

info1_2

info1_3

info1_4

info1_5

info1_6

info1_7

info1_8

info1_9

Koordynacja

    koordynacja

  • Stałe wsparcie telefoniczne projektanta

  • Szkolenie wykonawców okablowania i elektryki

  • Wizyty kontrolne projektanta

  • Pomoc w doborze odpowiednich fachowców i wykonawców

  • Wsparcie techniczne ekspertów z branży budowlanej

Czy 250 punktów w projekcie mi wystarczy?

Jako „punkt” określamy każde urządzenie do którego ma być doprowadzony przewód. W większości są to pojedyncze przewody, ale mogą to być również ich zespoły np. obwód 5 halogenów sufitowych to jeden punkt.

oferta3Wycena projektu według liczby punktów jest najbardziej miarodajną formą oszacowania pracy projektanta. Każdy z punktów jest omawiany z Inwestorem, następnie nanoszony na projekt graficzny oraz opisywany w liście przewodów i funkcji a potem weryfikowany na obiekcie i konsultowany z ekipą wykonawczą. Jednocześnie każdy projekt, niezależnie od liczby punktów wymaga od projektanta wdrożenia się, poznania obiektu oraz oczekiwań inwestora. Dlatego nasz „licznik punktów” zaczyna się na liczbie 250. Jest to jednocześnie liczba, która dla większości projektów apartamentów i domów jednorodzinnych jest wystarczająca.

oferta4W projekcie SmartHome Ready przewidujemy domyślnie 250 punktów przewodowych. By odpowiedzieć na pytanie, czy jest to wystarczająca liczba, posłużymy się przykładem domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 160 m2. Modelowy, piętrowy dom zawiera duży salon z jadalnią i kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę, spiżarnię, garaż, kotłownię oraz korytarze. Każdy z punktów oznacza zakończenie przewodu w miejscu innym niż szafa techniczna, czyli każdy z nich obsługuje konkretną funkcję.

tabele_250pkt

Łączna liczba punktów w zrealizowanym przez nas domu jednorodzinnym wynosiła 198, co oznacza, że pozostaje 21% zapasu na kolejne życzenia Inwestora dotyczące nowych punktów na projekcie.

PS. Projekt SmartHome Ready nie jest projektem budowlanym/wykonawczym w rozumieniu prawa budowlanego. Aby takim się stał, należy uzupełnić go o projekt rozdzielnicy elektrycznej, co można również zlecić naszym projektantom.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Projekt indywidualny instalacji elektrycznych”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *